Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Sony PlayStation 5’in yeni parçası DualSense Edge artık elimizde!

Sony PlayStation 5'in yeni parçası DualSense Edge artık elimizde!

DualSense Edge, yeni özellikler sayesinde kapsamlı özelleştirme seçenekleri sunar. Sony DualSense Edge inceleme videosu sizlerle.

sony, PlayStation 5 kullanıcıların daha fazla ayar yapmasına olanak tanıyan DualSense Edge kablosuz denetleyiciyi tanıttı. Yeni özelliklerle birlikte gelen DualSense Edge, belirli düğmeleri yeniden atama ve devre dışı bırakma gibi özelleştirme seçenekleri sunuyor. DualSense Edge inceleme videosu sizlerle.

Sony DualSense Edge Hariç!

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Her joystick oyunu için farklı hassasiyet ayarına izin veren yeni modelde ayrıca joystick sınırlayıcı işlevi de bulunuyor. Şirketin kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik ise profil oluşturabilme özelliği. PlayStation 5 oyunkullanıcılar satın aldıkları yeni kumanda üzerinde 5 farklı profil oluşturabilecekler. Ancak Sony, kullanıcılara farklı oyun çubukları satın alma seçeneği sunacak.

DualSense Kenarı

Tüm bu özelliklerin Fn butonu ile kullanıma açılmasını sağlayan şirket, oyun sesi ve sohbet ayarları için ayrı bir kullanıcı arayüzü sunacak. Oynarken yeni profiller oluşturup test etmenin yanı sıra önceden ayarlanmış denetleyici profilleri arasında geçiş yapabileceksiniz.

oyunKumandayı daha iyi tutması için 3 farklı kapak (standart, yüksek kubbe ve alçak kubbe) kullanıcılara sunulacak. Ayrıca Sony, arkadaki düğmeleri değiştirilebilir hale getirerek tamamen özelleştirilebilir bir ürün yaratmış.


PSVR 2 için heyecan verici beklenti!  Yeni oyunlar duyuruldu

PSVR 2 için heyecan verici beklenti! Yeni oyunlar duyuruldu

PlayStation VR 2 için yeni oyunlar duyuruldu. Sony, aksiyon oyunlarından simülatörlere ve VR gözlüklere kadar farklı kategorilerde 13 oyun sunuyor.

Dahili mikrofon ve hareket kontrolleri gibi temel DualSense özelliklerine sahip olan ürün, USB Type-C kablosu ve arkasında yedek butonlar ile satılacak. Sony PlayStation 5 kullanıcıları yeni kumandayı çok sevecek. 6.599 TL ön sipariş fiyatından satın alınabilir.

Sony DualSense Edge kablosuz kontrol cihazının özellikleri

  • Standart bir PS5 kontrol cihazıyla aynı boyutta olan elin şekli bozulmaz.
  • Ayarları hızlı bir şekilde değiştirebileceğiniz kurulum menüsünü açmak için oynarken Fn (İşlev) düğmesine ve Seçenekler düğmesine basmanız yeterlidir.
  • En sevdiğiniz oyunların kontrol düzenini özelleştirerek ihtiyacınız olan komutların her zaman tam olarak istediğiniz yerde olmasını sağlayabilirsiniz. Düğme ayarlarını oyuncu profilinize kaydedin ve oyundan çıkmadan profiller arasında geçiş yapın.
  • Ayarlanabilir Tetikleyiciler: İnce ayarlı girişler için joystick hassasiyetini ayarlayın, ölü bölgeleri yapıştırın ve ölü bölgeleri tetikleyin ve hatta tamamen özelleştirilmiş oyun için titreşim yoğunluğunu ayarlayın.
  • Mükemmel kontrolleri bulduğunuzda, onları benzersiz profillere kaydedebilir ve anında değiştirebilirsiniz.
  • PC ve PS5 ile uyumludur.
  • Dahili mikrofon ve Type-C bağlantı noktası.
REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Hogwarts Legacy zirvede: İşte en popüler oyunlar!

Hogwarts Legacy zirvede: İşte en popüler oyunlar!

Riot Games Hacklendi!  Kaynak kodu sızıntısı

Riot Games Hacklendi! Kaynak kodu sızıntısı

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close