Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Steam dolandırıcılığına dikkat edin: Satın aldığınız oyun sahte olabilir!

steam en çok satan oyunlar

Yalnızca web sitesi üzerinden satışı yapılan Escape from Tarkov, dolandırıcılar tarafından Steam’e yüklendi. Detaylar burada!

İnsanların binbir güçlükle kazandığı paraya can atan dolandırıcılar gün geçtikçe neredeyse vazgeçecek gibi görünen yeni yöntemler icat etmeye devam ediyorlar. Yakın zamanda bunlara bir yenisi eklendi. buhar veya epik oyunlar Store gibi mağazalarda satılmayan, sadece kendi internet sitesi üzerinden satışı yapılan popüler FPS oyunu, dolandırıcılar tarafından Steam'e yüklendi. Kullanıcılar, resmi fiyatının yarısına satılan bir oyunu satın alıp indirdiklerinde şok oldular.

Dolandırıcılar Steam'e sahte bir Escape from Tarkov yerleştirdiler

Dolandırıcıların kullanıcıları tuzağa düşürmek için kullandıkları oyun Escape from Tarkov'dur. Rusça oyun stüdyosu Savaş durumu oyunları popul tarafından geliştirildi FPS oyunu Yukarıda belirtildiği gibi, sadece web sitesinde 45 $ karşılığında satılmaktadır.

oyun çok uzun zaman önce beklenmedik bir şekilde 382 TL fiyat ile Steam'de saymaya başladı. Ancak oyunun geliştiricisi bu konuda savaş durumu Oyunlar Oyuncudan en ufak bir açıklama gelmediğini belirtelim. Web sitenizde hakkında 846 tl Gerçek, FPS oyununu daha ucuza satmak için platformda kısa süre sonra su yüzüne çıktı.


Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu!  Yayınlanmadan önce tükendi

Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu! Yayınlanmadan önce tükendi

17-24 Ocak tarihleri ​​arasında Steam'de en çok satan oyunlar listesi açıklandı. Listenin başında yer alan oyun bir numara olmaya devam ediyor.

buhar yayınlanan veriler nedeniyle bilinmektedir. SteamDBBaktığımızda platformda belirtilen oyun tamamen sahte. İşte hilelerden bir 2D macera oyunu için bir sayfa. Tarkov'dan kaçış Onun yerine geçtiğini görüyoruz. Konuyu biraz daha genişletmek için buhar Tarkov ile ilgili sayfa oyun videolarıgeliştiricisinin adı ve bir resim dahil olmak üzere birçok ayrıntı içerir. Tabii bu aşamada oyun 382TLKullanıcı beklentilerinin aksine Tarkov'dan kaçış Adı bilinmeyen iki boyutlu bir oyunla karşılaşırlar.

Kısa sürede platformda yayınlanır ve satılır sahte Tarkov'dan Kaçışbu durumun mağduru olan kullanıcıları uyarmak için. buhar fark etti ve silindi. Bu nedenle Steam gibi platformların dolandırıcılık olaylarına açık olabildiğini göz önünde bulundurarak oyun satın almadan önce biraz araştırma yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Eve'den kötü haber!  İsim hakları nedeniyle ertelendi

Eve’den kötü haber! İsim hakları nedeniyle ertelendi

Epic Games iki oyunu ücretsiz veriyor!

Epic Games iki oyunu ücretsiz veriyor!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close