Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Street Fighter 6 beklenenden çok daha geç geliyor!

Street Fighter 6 beklenenden çok daha geç geliyor!

Tanınmış oyun yapımcısı Capcom, merakla beklenen Street Fighter 6’nın çıkış tarihini yıllık raporuyla birlikte paylaşmış olabilir.

2022 başlarındaki duyurudan bu yana Sokak dövüşçüsü Bu en çok beklenen oyunlardan biridir. Popüler oyun 2022'nin sonuna yaklaşıyor yayın tarihi Bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. oyunHayranların bir süredir beklediği bir oyun beklenenden fazla ertelenmiş gibi görünüyor.

Street Fighter 6, 2023'ün ikinci yarısında piyasaya sürülebilir

Street Fighter'ın yapımcılığını üstlendiği Capcom son gun yıllık rapor yayınlanan Bu raporla birlikte tanınmış bir oyun şirketi Sokak dövüşçüsüBelki giriş zamanını ortaya çıkardı. Şirket, mali yılın ikinci yarısındayeni büyük oyun' ile Street Fighter 6 ifadeleri bekleyenleri üzdü.

Yerleşik kötülük 4Bu onaylandıktan sonra. sokak dövüşçüsü 6 gerçekleşmesini beklemek. Birçok kişi Capcom'un yılın ilk yarısında yeni bir dövüş oyunu çıkarmasını bekliyordu.


Street Fighter 6 logosu tartışma yarattı!  tepkiler bunlar

Street Fighter 6 logosu tartışma yarattı! tepkiler bunlar

Efsane serinin yeni oyunu Street Fighter 6 resmi olarak duyuruldu. Oyunun logosu sosyal ağlarda tartışmalara neden oldu.

Capcom bu politikasıyla pek çok kişiyi şaşırtmayı başardı. Genel olarak Sokak dövüşçüsü Oyunlarını yılın başında tanıtan şirket, önümüzdeki yıl farklı bir strateji izleyecek gibi görünüyor. uzun süre kapalı beta testinde hangisi çok oyun videosu Yayınlanan bir Street Fighter 6'nın bu kadar gecikeceği gerçeği akıllarda soru işareti bıraktı.

Street Fighter 6 sürümü 2023'ün ikinci yarısı Bu, şirketin diğer oyunlarının da erteleneceği anlamına gelebilir. Başlangıçta, sürüm 2023'te bekleniyordu I.P. Pragmata2024'e ertelenebilir. Ve ekzoprimal Aynı senaryonun oyun için de hissedilebileceğini söylüyorlar.

Ayrıca, Capcom'un sokak dövüşçüsü 6 Oyunu yılın ikinci yarısına kadar geciktirmek, rakiplerinize karşı elinizi zayıflatabilir. Tekken 8 ve SNK'den Garou: Kurtların İşareti 2 Yakında çıkacak bu tür oyunlarla Street Fighter, ileride zorlu günler yaşayabilir.

Elbette tüm bu tahminler sokak dövüşçüsü 62023'ün ikinci yarısında lansman için geçerlidir. Ayrıca Street Fighter 6'nın Şubat ayında piyasaya sürülme olasılığı da var. Peki Street Fighter 6 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
TikTok kendi oyun kanalını açıyor!

TikTok kendi oyun kanalını açıyor!

Epic Games'in ücretsiz oyunları duyuruldu!

Epic Games’in ücretsiz oyunları duyuruldu!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close