Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Tomb Raider hayranları üzgün! İki maç ertelendi

Tomb Raider hayranları üzgün!  İki maç ertelendi

Tomb Raider hayranlarını üzecek bir açıklama var. Nintendo Switch için geliştirilen iki Lara Croft oyunu ertelendi.

Popüler aksiyon-macera Tomb Raider'ın yan ürünleri olarak geliştirilen iki Lara Croft oyunu rafa kaldırıldı. Feral Etkileşimli, Lara Croft ve Işığın Koruyucuları ile birlikte Lara Croft ve Osiris Tapınağı Nintendo, Switch sürümlerinin 2023'te çıkacağını duyurdu.

2023'e iki Lara Croft maçı kaldı

Lara Croft and the Guardians of Light ve Lara Croft and the Temple of Osiris ilk olarak 2010 yılında Xbox 360 ve PS3 için piyasaya sürülmüştü. Yapboz ve parkur temasıyla öne çıkan ürün, serinin 25. yıl dönümüne özel olarak Nintendo Switch'e gelecek.

İki Lara Croft yapısı, oyuncuların Amerikan ormanında farklı yolları keşfetmelerini ve kendi çözümlerini oluşturmalarını gerektiren oynanışa sahiptir. İlk Lara Croft spin-off'unun devamı niteliğindeki Guardians of Light, çok daha iyileştirilmiş bulmaca sistemi sayesinde oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı.


PlayStation'a özel bu oyunlar asla Xbox'a gelmeyecek

PlayStation'a özel bu oyunlar asla Xbox'a gelmeyecek

Microsoft'un son açıklamasına göre PlayStation için geliştirilen bazı oyunlar hiçbir zaman Xbox platformu için sunulmayacak. Detaylar burada.

Önceki Uzaylı: İzolasyon ve Nintendo Switch için GRID Autosport, Feral Interactive, konsol ve bilgisayar oyunlarını mobil platformlara entegre etme konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir. Şirket ayrıca Tropico, Company of Heroes, XCOM 2 ve Rome: Total War'un geliştirilmesine de katıldı.

Geçen Ekim ayından bu yana Lara Croft hakkında bir açıklama yapmadığı düşünülürse oyunların ertelenmesi sürpriz değil. Feral Interactive çıkış tarihi olarak 2023'ü belirtse de kesin bir tarih vermek çok zor. önlemek.

Öte yandan Tomb Raider hayranları için güzel gelişmeler de var. Kristal DinamikleriTomb Raider serisinin bugüne kadarki "en büyük ve en eksiksiz" oyununu geliştirmek amazon oyunları ile anlaşmasını açıkladı.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation'a özel bu oyunlar asla Xbox'a gelmeyecek

PlayStation’a özel bu oyunlar asla Xbox’a gelmeyecek

İndirimler işe yaradı!  Steam'de en çok satan oyunlar

İndirimler işe yaradı! Steam’de en çok satan oyunlar

Back to Top