Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Valorant, Windows 7’ye veda ediyor!

Valorant, Windows 7'ye veda ediyor!

Valorant Episode 6 yamasının yayınlanmasıyla birlikte Riot Games, oyunun artık Windows 7 ile uyumlu olmayacağını duyurdu.

Riot Games tarafından geliştirilen taktiksel bir FPS oyunu olan Valorant, kısa sürede birçok kullanıcıya ulaştı ve oldukça başarılı bir hale geldi. Düşük sistem gereksinimleri ve keyifli oynanışı nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Valorant'ın devri sona eriyor.

Valorant artık Windows 7 PC'lerde oynanamayacak

Valorant Episode 6 yamasının yayınlanmasıyla birlikte Riot Games, oyunun artık Windows 7 ile uyumlu olmayacağını duyurdu. Yama notlarında bu değişiklikten bahsedilmese de geliştiriciler oyunun Windows 10'dan eski sistemlerle uyumluluğunu kaldırmışlar. hile ile mücadele.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Valorant topluluğundan biri bunu Twitter'da gündeme getirdi. Yeni yama ile birlikte Windows 7'de oynanamaz hale gelen Valorant için yama notlarında bu bilginin paylaşılmaması tartışmalara neden oldu. Riot Games'in oyundaki hilecilerin erken uyarı almaması için yama notlarında bu duruma yer vermediği düşünülüyor.


Bu oyunlar artık mevcut değil!  Steam'den büyük destek

Bu oyunlar artık mevcut değil! Steam'den büyük destek

Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor. Ancak bu sefer AAA ürünler yerine mevcut küçük oyunlarda bir artış oldu.

Kasım 2022'de şirket, Riot Vanguard hile önleme programıyla uyumlu olmayan sistemleri kapattı. Ancak görünen o ki hile koruma sisteminin tam anlamıyla etkin çalışabilmesi için Windows 7'nin oyundan tamamen kaldırılması gerekiyor.

Geçtiğimiz dönemde Riot Vanguard sistemi, oyundaki hilecilere karşı büyük bir etkinlik gösterdi. Özellikle rekabetçi modda daha üst düzeyde oyun deneyimi sağlayan bir sistem, hilecileri devre dışı bırakıyor. Valorant böylece çok daha sağlıklı bir ortam sağlar.

Valorant'ta yayınlanan 6.0 yaması ile birlikte pek çok yenilik de oyuna katıldı. Lotus ve yeni kostüm paketlerini alan oyun, aynı zamanda yeni bir battle pass ve rank sıfırlama sisteminin yerini aldı. oyunYeni sezonda devam etmek isteyenler sistemlerini yükseltmek zorunda kalacak. Valorant hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu oyunlar artık mevcut değil!  Steam'de büyük destek

Bu oyunlar artık mevcut değil! Steam’de büyük destek

Türk Telekom'dan PUBG Mobile'a internet paketleri!

Türk Telekom’dan PUBG Mobile’a internet paketleri!

Back to Top