Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Wordle yeni bir boyut kazanıyor!

Wordle yeni bir boyut kazanıyor!

New York Times tarafından satın alınmasından bu yana daha da büyüyen Wordle, şimdi bir masa oyunu versiyonunda görünecek.

Beş harfli bir kelimeyi tahmin etmek için altı şansınızın olduğu günlük bir kelime oyunu kelimegeniş bir kitleye ulaşmayı başardı. New York Times Şirket tarafından satın alındığından bu yana daha da büyüyen oyun, şimdi bir masa oyunu versiyonunda görünecek.

Wordle tablolara taşınır

Hasbro, popüler mobil kelime oyununun bir tahta oyunu uyarlamasıdır. Wordle: Parti Oyunu The New York Times ile işbirliğini duyurdu. Wordle ile: Çok oyunculu veya takımlar için tasarlanmış Parti Oyunu popüler oyun artık eğlenceli sohbetlerin bir parçası olabilir.


Türkçe Wordle karne açıklandı!

Türkçe Wordle karne açıklandı!

Wordle Türkçe'nin ilk raporu Bundle yayınlandı. Türkiye'nin hangi illeri başarılı oldu?

Wordle: Parti OyunuHer tur, oyuncunun gizli kelimeyi tanımlamasıyla başlar. Çevrimiçi sürümde olduğu gibi diğer oyunculara altı kez tahmin etmek hakkı verilecektir. Gizli kelimeyi tahmin etmek için daha az girişimde bulunan oyuncular daha az ceza puanı alacak. oyunsonunda en az ceza puanına sahip Ona sahip olan oyuncu oyunu kazanır.


oyun üç kelime tahtasıgizli kelime tahtası ve kelime yapıcı silgi ile oynayacak. Ayrıca mobil oyunda olduğu gibi harflerin üzerine yerleştirilecektir. yeşil ve sarı ipuçları da dahil edilecektir. Böylece oyuncular dijital ortamdaki gibi bir deneyime sahip olacaklar. Oyun; klasik, zamanında, hızlı ve komuta dört farklı modda oynayabilirsin

ABD'de yeni masa oyunu 19,99 ABD doları satışa çıkıyor. Wordle: Parti OyunuAmazon, Target ve Hasbro'da bugünden itibaren ön sipariş verilebilir. Orijinal mobil oyun Wordle: The Party Game'in piyasaya çıkışının birinci yıldönümünde. Ekimde mağazalara varış bekleniyor.

kelime, yeni bir masa oyunu Peki Wordle: The Party Game hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Sınava girenlerin %99'unun SBKP'de olup olmadığını bilemeyeceği garip bir mantıklı soru

Sınava girenlerin %99’unun SBKP’de olup olmadığını bilemeyeceği garip bir mantıklı soru

Sony, oynarken kazanan PlayStation Stars'ı duyurdu

Sony, oynarken kazanan PlayStation Stars’ı duyurdu

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close