Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Yeni oyun Battle Royale Skyscraper’ın ilk oynanış videosu yayınlandı!

Yeni oyun Battle Royale Skyscraper'ın ilk oynanış videosu yayınlandı!

Battle Royale dünyasına giriş yapan Skyscraper’ın ilk oynanış videosu yayınlandı. Oyun grafikleri ve mekanikleri ile dikkat çekiyor.

Son aylarda oyun dünyasında yaşanan yenilikler, oyuncuları büyülemeye devam ediyor. Öyle ki PUBG ve Fortnite'a rakip olacak yeni bir Battle Royale Gökdelen oyunu yolda ve ilk oynanış videosu yayınlandı.

İlk Gökdelen oynanış videosu yayınlandı!

PlayerIGN tarafından Twitter'da yayınlanan bir Gökdelen oynanış videosu, Battle Royale hayranlarının ilgisini çekiyor. Çünkü söz konusu oyun, kendi dünyasında modern ürünlerden farklılık gösteriyor. İşte paylaşılan oyun içi video;

Gökdelen'in oynanış videosuna bakacak olursak, oyuncular yüksek grafiklere sahip modern bir dünya haritası ile karşı karşıya kalacak. Aynı zamanda mekanikleri de Apex Legends ve Fornite'a benziyor.


599 TL'lik oyun Xbox Game Pass'e geliyor!

599 TL'lik oyun Xbox Game Pass'e geliyor!

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Battlefield 2042, Xbox Game Pass ve EA Play aboneleri için ücretsiz.

oyunolaylar Los Mardres şehrinde gerçekleşir ve oyuncular Hikers olarak adlandırılır. Hayatta kalmak için diğer oyuncuları öldürmeli ve ilerlemek için tedarik kasalarını yağmalamalısınız. Bunlara ek olarak şehirde dolaşmak için çelik halatlar ve kancalar bulunmaktadır.

İlk Gökdelen oynanış videosu yayınlandı!

Gökdelen'in oyuncularla ne zaman buluşacağı henüz bilinmese de sistem gereksinimlerinin Apex Legends'a benzer olması bekleniyor. Yeni detaylar önümüzdeki haftalarda verilecek. Apex Efsaneleri minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi;

  • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7 ve üstü (64 bit)
  • İŞLEMCİ: AMD FX 4350 / Intel Core i3 6300
  • GPU: AMD Radeon™ HD 7730, NVIDIA GeForce® GT 640
  • VERİ DEPOSU: 6 GB
  • Depolamak: 50 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Versiyon 11

savaş tanrısı Ragnarök ilk haftadan rekor kırdı!

Gökdelen'in yanı sıra 9 Kasım'da vizyona giren God of War Ragnarök de satışlarla Sony'nin yüzünü güldürmeyi başardı. Büyük Britanya'da satışlar Göreoldukça büyük bir başlangıç ​​yaptı ve geliştiricisi Santa Monica Studio'yu bile şaşırttı.

God of War Ragnarök ilk haftadan rekor kırdı!

Analist firma GfK tarafından yapılan açıklamaya göre Ragnarök'ün çıktığı gün fiziksel kopya satışları, serideki diğer oyunların ilk hafta satışlarını geçti. Ragnarok PlayStation 5 Oyunun sürümünün bu hafta tüm PS5 oyunlarının yüzde 55'ini oluşturduğunu belirtti.

God of War serisinde toplam 12 oyun bulunmaktadır. Bunlardan altısı ana hikaye; diğerleri taşınabilir, toplanabilir ve geri dönüştürülmüş içerir. 2018 yılında çıkış yapan God of War sayesinde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran dizi, 14 Ocak'ta Windows'ta yayınlanmasıyla tekrar gündeme geliyor.

Yeni Battle Royale Gökdelen oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Witcher 3: Wild Hunt güncelleme

The Witcher 3 Güncelleme Tarihi Açıklandı!

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kasım’da Öne Çıkan Oyunlar!

Back to Top