in ,

Gezginlerle öğrencileri buluşturan FiGPusula etkinliği, “Adım adım dünya” mottosuyla gerçekleştirildi.

Gezginlerle öğrencileri buluşturan FiGPusula etkinliği, "Adım adım dünya" mottosuyla gerçekleştirildi.
Fikir ve Gelecek tarafından düzenlenen ve ülkemizin öğrencileri ile popüler gezginlerini buluşturan FiGPusula, 28 Mart’ta “Adım Adım Dünya” temasıyla gerçekleştirildi.

Üniversite öğrencileri ile eğitim, kariyer ve kişisel gelişim gibi birçok alanda başarılı insanlara ilham vermeyi amaçlıyoruz. Fikir ve gelecek en yeni etkinliği olan FiGPusula, 28 Mart’ta Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Gültekin Yıldız Salonu’nda gerçekleşti.

Bu yıl gezginleri merkezine alan ülkemizin en popüler gezginlerinden biridir. Hakkı Sekin Çetin ve Furkan Kumkaya seyahat fotoğrafçısı ve yazar Seimen Bozaslan Öğrencileri bir araya getiren etkinlik, keyifli ve verimli anlara sahne oldu.

Öğrenciler gezginlerle tanıştı

Konukların ve öğrencilerin bir araya geldiği etkinlikte katılımcılar Çetin, Kumkay ve Bozaslan’ı dinleme ve konuşma fırsatı buldular. Yolculuklardan keyifli hikayelereÖğrencilere ilham verecek pek çok konunun tartışıldığı etkinlikte bu yılın ana teması “Adım Adım Dünya” oldu.

Yoğun ilgi gören etkinlikte yaşananlara göz atmak ve Fikir ve Geleceğin diğer etkinliklerinden haberdar olmak istiyorsanız, burada Etkinlik bilgilerinin paylaşıldığı Instagram hesabını tıklayarak takip edebilirsiniz.Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Asus ROG Phone 6D ile tanışın!  İşte özellikleri ve fiyatı

Asus ROG Phone 6D ile tanışın! İşte özellikleri ve fiyatı

Rockstar, GTA 6'yı resmen duyurdu!

Rockstar, GTA 6’yı resmen duyurdu!