Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

GTA 6’daki inanılmaz olaylar: konsol mu PC mi?

GTA 6'daki inanılmaz olaylar: konsol mu PC mi?

Yeni GTA VI sızıntıları gelmeye devam ediyor. GTA VI ne zaman çıkacak? GTA VI nerede geçecek? Detaylar burada…

Bildiğiniz gibi GTA V, 17 Eylül 2013 tarihinde piyasaya çıktı. Aradan geçen 10 yılda Grand Theft Auto hayranları şu soruyu sormaktan bıkmadı: GTA VI nasıl olacak? GTA VI ne zaman çıkacak? GTA VI ile ilgili tüm sızıntıları sizler için derledik. İşte o sızıntı ve söylentilere dair tüm detaylar...

GTA VI ile ilgili tüm sızıntılar!

oyun Yeni oyunun, dünya efsanelerinden biri olarak kabul edilen Grand Theft Auto serisinden 10 yıl sonra çıkması bekleniyor. Rockstar Games'in uzun süredir üzerinde çalıştığı GTA VI için artık ayları, hatta belki de günleri sayıyoruz. Oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça sızıntı sayısı da artıyor.

Öncelikle GTA VI'nın yeni ve son nesil konsollar ile sadece PC için çıkacağını belirtelim. Böyle dedikodular çok PlayStation 4 Kullanıcı rahatsız olabilir. Ancak olayın başka bir boyutu daha var. GTA VI, GTA V gibi çıktığında haritasının boyutuyla yankılanıyorsa, eski nesil konsolların bu haritayı yüklemesi pek olası değil. Yani GTA VI'yı Playstation 5, Xbox Series X/S ve PC'de göreceğiz.


2023'te ne daha mantıklı?  Xbox Series X, Masaüstü Bilgisayara Karşı!

2023'te ne daha mantıklı? Xbox Series X, Masaüstü Bilgisayara Karşı!

Xbox Series X özelliklerine sahip sistemler kurmak istediğimizde fiyat ve performans açısından iyi bir rakip yaratabilir miyiz?

Harita demişken, haritanın nereleri kapsadığına dair bilgi kaynaklarından da bahsetmeliyiz. Oyuncuları en çok oyun haritasıyla ilgili bilgiler heyecanlandırdı. GTA VI'nın Miami'de geçeceği söyleniyor. Yani GTA Vice City evreninde. GTA V'in GTA San Andreas haritası üzerine inşa edildiği göz önüne alındığında, bu tamamen mümkün. Yani GTA VI sayesinde Ocean View Hotel'e yıllar sonra geri dönebileceğiz.

Karakter bölümündeki sızıntılar da eskiyi koruyor. Söylentilere göre GTA VI sayesinde seride ilk kez bir kadın karakter olarak oynamak mümkün olacak. Birçok erkek gangster karakterini oynadıktan sonra, bir kadın gangster karakteri oldukça ilgi çekici olabilir. Ancak bu, oyun çıkmadan önce değişebilir. Hatırlarsanız GTA V başlangıçta tek oyunculu olarak adlandırılıyordu ve daha sonra oyun 3 karakterle çıkmıştı.

GTA VI ne zaman çıkacak?

GTA VI'nın çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Rockstar Games'e defalarca sorulsa da cevapların her seferinde soruyu atlatmak için geldiğini belirtmek gerekiyor. Ama iyi bir tahminde bulunabiliriz. Rockstar Games, çıkışını 2025 için planladı. GTA V'in çıkışından 2 ay sonra yeni bir yıla girdik ve Rockstar Games tatile gitti. Aynı durumu GTA VI'da da düşünürsek GTA VI 2024'ün sonlarına doğru çıkacak.

Yani ne düşünüyorsun? Yorumlarınızı bekliyoruz!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Bu güncellemeden sonra Cyberpunk 2077'yi tanımayacaksınız!

Bu güncellemeden sonra Cyberpunk 2077’yi tanımayacaksınız!

BAFTA Oyun Ödülleri 2023 kazananlarını açıkladı: yılın en iyi oyunu, şok!

BAFTA Oyun Ödülleri 2023 kazananlarını açıkladı: yılın en iyi oyunu, şok!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close