Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Razer, Interhaptics’i GDC 23’te tanıttı!

Razer, Interhaptics'i GDC 23'te tanıttı!

Razer, GDC 2023 fuarında yeni teknolojilerini oyunseverlerin beğenisine sundu. İşte Razer’ın yepyeni oyun donanımı ve detayları…

Küresel ölçekte oyuncular için profesyonel donanımlar geliştiren Razer, Game Developers Conference 2023'e katıldı. Etkinlikte oyun donanımlarını tanıtan Razer, özellikle haptik adını verdikleri dokunsal geribildirim mekanizmalarını ele aldıklarını söyledi. Bu bağlamda Interhaptics programını tanıttı. İşte Oyun Geliştiricileri Konferansı 2023'te sunulan Interhaptics ve daha fazlası…

Interhaptics haptik platformu!

Interhaptics, cihazınıza haptik adı verilen dokunsal geri bildirim sağlayan bir yazılımdır. Oynadığınız oyunlarla etkileşime giren, oyun içi hareketlerinize göre cihazlarınıza geri bildirim gönderen bir uygulama. Böylece gerçeğe, titreşime vb. mümkün olduğunca yakın. Razer sizi oyunun içine çekmek için hareket eder.

Ustura

Bu teknolojiyi açıklamanın en kolay yolu belirli örneklerle. Örneğin, Interhaptics özellikli bir joystick'iniz var. Arka planda Interhaptics uygulamasını açarak oyuna başlıyorsunuz. Interhaptics ile Razer, oyun içi hareketleri arka planda izler ve size mümkün olan en gerçekçi geri bildirimi gönderir.


The Sims Rival şimdi ön siparişe açıldı!

The Sims Rival şimdi ön siparişe açıldı!

Paradox Interactive rakip bir oyun olan Sims Life By You'yu tanıttı. İşte oyunla ilgili detaylar ve oyunun fiyatı…

Interhaptics ve tanıtımın yapıldığı GDC etkinliği ile ilgili olarak genel müdür Eric Vezzoli şu açıklamayı yaptı:

"Razer'da sürekli olarak oyun oynamada mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz ve dokunsal eylemlerin (dokunsal geri bildirim) en sürükleyici oyun deneyimlerini yaratmada önemli bir rol oynadığını biliyoruz. HyperSense kulaklıklarımıza HD yönlü dokunsal geri bildirim getirerek, PC ve VR oyunlarını daha önce hiç ulaşılmamış bir oyun düzeyine taşıyoruz.

oyunDonanım setlerimizin artan uyumluluğu sayesinde oyuncular artık oyun üreticisi tarafından tasarlanan efektleri daha iyi deneyimleyebilecekler.. Bu sayede oyun motorları ve dokunmatik uyumlu donanımlar evrensel düzeye ulaşmış olacak."

Interhaptics'in şu anda kurumsal bir misyon beyanına sahip olduğu gerçeği, 2022 yılına kadar uzanıyor. Razer, 2017'den beri yönettiği Interhaptics projesi için Go Touch VR şirketinin önce en büyük hissedarı ardından da tam sahibi oldu.

oyun istasyonu 5

Interhaptics şu anda ücretsiz ve Razer web sitesindeki tüm oyunculara açık. PlayStation 5PlayStation 4, Meta Quest 2, X girişli denetleyiciler, iOSUnity ve Unreal Engine gibi oyun motorlarını destekler. Bu platformlardaki cihazlardan birine bile sahipseniz, Interhaptics'i denemek isteyebilirsiniz.

Peki bunun hakkında ne düşünüyorsun? Interhaptics'i kullanışlı bir uygulama olarak görüyor musunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 yeni oyunla GDC 2023'te Unity!

16 yeni oyunla GDC 2023’te Unity!

pubg-mobile-vs-pubg-new-state-karsilastirmasi

PUBG Mobile kaç milyar kez oynandı? işte rakamlar

Back to Top