Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Rockstar hazırlanıyor! GTA VI beklenenden daha erken çıkabilir

Rockstar hazırlanıyor!  GTA VI beklenenden daha erken çıkabilir

Rockstar Games, Grand Theft Auto (GTA) VI üzerindeki çalışmalarını hızlandırdı. Peki serinin bir sonraki oyunu ne zaman çıkacak? Detaylar burada…

oyun dünyanın en başarılı endüstrilerinden biri Büyük otomobil hırsızlığı (GTA) İÇİNDEAradan geçen dokuz yıla rağmen zirvedeki konumunu koruyor. Bu durum dizinin hayranlarını ve yapım şirketini memnun etmeyi başarsa da merakla bekleniyordu. GTA VIBu, sürekli bir gecikmeye neden olur. Ancak gelen son bilgilere göre bekleyiş sona erdi. geliştirici Rock yıldızı, GTA VI iletimini artırdı. Detaylar burada…

GTA VI (6) ne zaman çıkacak?

Büyük otomobil hırsızlığı Hayranlar yıllardır dizinin devam etmesini bekliyordu. Fakat Rock yıldızıyeni bir oyun yerine GTA Üçlemesi Yenileme Maalesef bu oyunlar da zayıf grafikleri ve bugları nedeniyle eleştirildi gibi yapımlarda çalışmayı tercih etti. Olaydan sonra birçok kişi şirket yönetimini yanlış kararlar vermekle suçladı.

GTA VI (6)
GTA VI demo görüntüsü (6).

Oyunculardan gelen olumsuz geri bildirimleri değerlendirmek Rock yıldızı, Kızıl Ölü Kefaret ve GTA IV yeniden düzenlemesi projelerinin iptali, GTA VI Projesine odaklanmaya karar verdi. Sonunda bununla yetinmeyen geliştirici ekibi genişletmeye karar verdi.


Rockstar, GTA 6'nın puanını Red Dead Redemption'a düşürdü!

Rockstar, GTA 6'nın puanını Red Dead Redemption'a düşürdü!

Rockstar Games tarafından yapılan son açıklamaya göre Red Dead Online artık güncelleme almayacak. İşte Rockstar'ın GTA 6 için planları.

Yayınlanan bilgilere göre Rockstar oyunlarıdünya çapındaki stüdyoları için çeşitli iş ilanları yayınlamaya başladı. Pozisyonlar arasında; animasyon uzmanı, tasarımcı, 3D tasarımcı, fotogrametri uzmanı ve animasyon programcısı mevcut. Toplam istihdam edilecek personel sayısı 233'tür. Bu rakamdan yola çıkarak firmanın projeyi hızlandırma arzusundan bahsedebiliriz.

Planların değişmesine ne sebep olur?

Aslında yukarıda da belirttiğimiz gibi Rock yıldızı, GTA VPerformansından çok memnun. Üretim, çevrimiçi mod sayesinde hala dünyanın en yüksek ödeme yapanlarından biridir. Ancak son projelerin başarısızlığı şirketin elini uzattı. Ama bu Büyük otomobil hırsızlığı VI Bu, beklenenden daha erken geleceği anlamına gelmez.

GTA VI (6)
GTA VI demo görüntüsü (6).

Her zaman kaliteyi ön planda tutan bir firma üçlemeAğzı yandıktan sonra olayı aceleye getirmez. Bu yüzden sabırsızlıkla beklediler GTA VIdaha uzun yıllar hayatımıza girmeyebilir. Bir diğer soru işareti ise oyunun çıkacağı platformlar.

Bildiğin gibi PlayStation 5 ve Xbox Serisi S/X Bir süre önce serbest bırakıldı. Ne yazık ki, yeni sürümlerle PS4 ile birlikte Xbox Bir Dizi ertelendi. Dolayısıyla bu konsola sahip oyuncular bu konuda tedirgin.

İlginç bir şey GTA V2013'ün önceki neslinin konsolları 2014'te piyasaya sürüldü. eğer rock yıldızı GTA VIPlayStation 4 ve Xbox One'da çıkacak mı sorusuna ise olumsuz yanıt veriyor. Büyük otomobil hırsızlığı Seri, tüm nesil konsolları kapsayacak ve bunun için tek bir özel oyun yayınlamayacak.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşündüğünüz gibi GTA VI (6) ne zaman çıkacak? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PS VR2 Özellikleri Açıklandı!  En büyük sorun çözüldü

PS VR2 Özellikleri Açıklandı! En büyük sorun çözüldü

Türkiye'nin dört bir yanından eczacılık öğrencilerini bir araya getiren "Her Taraftan Eczacılık Sempozyumu" başlıyor

Türkiye’nin dört bir yanından eczacılık öğrencilerini bir araya getiren “Her Taraftan Eczacılık Sempozyumu” başlıyor

Back to Top