Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Ghost of Tsushima 2 sessizce geliyor olabilir!

Ghost of Tsushima 2

İlk oyunu Ghost of Tsushima ile milyonları büyüleyen SuckerPunch’ın Ghost of Tsushima 2 üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Son yıllarda konsol üreticileri için en değerli konulardan biri de özel oyunlar oldu. Bugün için Örümcek Adam, savaş tanrısı ve Uncharted gibi başarılı oyunlar üreten Sony, yavaşlamadan rekabet etmeye devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda rekabete dönüp dönmeyeceği merak edilen oyunlardan biri de Ghost of Tsushima serisiydi. Geliştiricinin stüdyosunda ortaya çıkan bir iş ilanına göre Ghost of Tsushima 2 ön geliştirme aşamasında olabilir.


Call of Duty hileleri için yaratıcı bir çözüm

Call of Duty hileleri için yaratıcı bir çözüm

Call of Duty için güvenlik çözümleri geliştiren RICOCHET ekibi, dolandırıcılıkla mücadelede yeni bir çığır açtıklarını duyurdu.

SuckerPunch, Ghost of Tsushima 2 için geliştiriciler arıyor

oyunUn geliştiricisi SuckerPunch, iş yazısında Ghost of Tsushima benzeri gereksinimlerden bahsetti. Hayran raporlarına göre, bir saldırı mekaniği tasarımcısı ve bir geliştirici olmak üzere iki gönderi yayınlayan şirket, yeni Ghost of Tsushima 2 için ön hazırlıklarını tamamlıyor. Şirketin inFamous ve Sly Cooper gibi farklı işleri olmasına rağmen, Yakın gelecekte bir Ghost of Tsushima oyunu görmemiz daha olası.

İş ilanındaki diğer detaylara göre şirket, bazen gizli olabilen üçüncü şahıs bir açık dünya oyunu geliştiriyor. Bu tanım ilk olarak Ghost of Tsushima 2 oyunundan bahseder. Xbox, özel oyunlar konusunda giderek daha ciddi olsa da PlayStation'ın boş durmasını beklemiyorduk. God of War: Ragnarok ve Marvel's Spider-Man 2 zaten yoldayken, Sony iyi bir konumda.


Serinin ilk oyununun ne kadar başarılı olduğunu gördük. Pek de özgür olmayan stili nedeniyle bazı oyuncular tarafından sevilmese de hitap ettiği kitleye göre başarılı oldu. İkinci oyuna eklenebilir birçok fikir ve oyun içindekiler İlk oyunu oynayanlar bunun doğru olduğunu bilirler. Bu yüzden Ghost of Tsushima 2 için beklentilerimiz daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça artacak.

Yayınlanan iş ilanının gerçekten baktığımız oyunun göstergesi olduğunu düşünüyor musunuz?

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu "Dijital Orkestra" temasıyla başladı!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu “Dijital Orkestra” temasıyla başladı!

YÖK Başkanı YKS'de barajın neden kaldırıldığını açıkladı

YÖK Başkanı YKS’de barajın neden kaldırıldığını açıkladı

Back to Top