in , , ,

Aşk 101 Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk 101 Yeni Sezon Konusu

Aşk 101 Yeni Sezon

Aşk 101 Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

İlk sezonuyla gençleri kendine büyüleyen Aşk 101 dizisi, yeni sezonuyla tekrar seyircileri ile buluşuyor! Netflix tarafından gelen açıklama ile birlikte, uzun süreli bekleyiş sona erdi ve Aşk 101 yeni sezon tarihi açıklandı.

Aşk 101 Yeni Sezon

Dizinin ilk sezonu, geçtiğimiz yılın nisan ayında yayınlanmıştı. Ardından uzun süreli bir sessizliğe bürünen dizinin yapımcı kadrosu, bu defa sessizliğini bozdu. Yeni sezonda da benzer oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkacak olan dizinin ikinci sezonu 30 Eylül 2021 olarak açıklandı. Buna göre önümüzdeki günlerde Aşk 101’in ikinci sezonu, Netflix platformundan yayınlanacak.

ask-101-yeni-sezon

Aşk 101 Yeni Sezon Fragmanı

Netflix’in Twitter hesabından yayınlanan ilk fragmanda, duvarda 30 Eylül olarak görünen tarih, dizinin ikinci sezonuna işaret etmektedir. İlk sezonda gösterilen merak uyandırıcı detaylar, ikinci sezon fragmanında da aynen devam ettiriliyor. Buna göre dizinin ikinci sezonunda ana kadroda herhangi bir değişiklik yok.

Yeni sezon fragmanı ile birlikte yayın tarihi kesinleşen dizinin farklı bir fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Aşk 101 Yeni Sezon Konusu

Dizinin yeni sezonuna ilişkin net bir bilgi bulunmuyor. Yayınlanan fragmanda da bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor. İkinci sezon, muhtemelen yine okul içerisinde gerçekleşen olaylar etrafında şekillenecek. Dizinin ilk sezonunda, ekipten birinin ayrılacağı görüşü hakim olmuştu. Ancak yayınlanan fragmanda tüm kadro kadrajda yer alıyor. Bu nedenle Aşk 101 yeni sezon konusu gizemini sürdürüyor.

Aşk 101 Yeni Sezon Konusu
Ayrıca Bakınız…

Aşk 101 Birinci Sezon

90’lı yıllarda geçen dizi, bir grup lise öğrencisinin okuldan atılmamak için verdikleri mücadeleyi ele alıyor. Buna göre ana karakterlerden; Sinan, Osman, Eda, Kerem ve Işık, lise öğrencisidir. Yaptıklarından dolayı öğretmen kadrosu ve idari kadro tarafından sevilmeyen bu 5 öğrenci, okuldan atılmamak için beraber hareket ederler. En sonunda, akıllarına parlak bir fikir gelir. Plana göre, okula yeni atanan beden öğretmeni Kemal ile tayinini isteyen Burcu öğretmeni romantik bir ilişki içerisine sürüklerler. Ancak yapılan planlar tutmaz ve hiç beklemedikleri bir sonuca neden olur. Bu sonuç, aşkın gizemli yüzünü ortaya çıkarır ve olaylar gelişir.

Aşk 101 yeni sezon konusunun, birinci sezon olaylarının devamı niteliğinde olacağı pek çok yorumcu tarafından dile getirilmektedir.

What do you think?

52 Points
Upvote Downvote

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Dying-Light-2-Ertelendi-mi

Dying Light 2 Ertelendi mi?

Kimyadan mühendisliğe birçok alanda karşılaştığımız kohezyon ve yapışma nedir ve farkları nelerdir?  örneklerle anlattık

Kimyadan mühendisliğe birçok alanda karşılaştığımız kohezyon ve yapışma nedir ve farkları nelerdir? örneklerle anlattık